Slider4
۰۲
۰۳
۰۴
۰۵

:: ما قیمت و کیفیت زعفران ارائه شده را تضمین میکنیم ::

درباره ما

 بازارهای جهانی پیشگامان شرکت، در ما نماینده مستقیم در حدود ۷۰ درصد از زعفران فارسی و آن تولید شده توسط محصولات در ایران زعفران خوشه بزرگترین تولید کننده زعفران در جهان است. بیش از ۹۵ درصد زعفران جهان است که توسط فارسی زعفران خوشه در ایران تولید میشود.

تیم مدیریت بازارهای جهانی پیشگامان، کار کرده است با فارسی زعفران خوشه برای حدود یک دهه به ترویج محصولات خود، از جمله زعفران و مرتبط با محصولات به بازار جهانی است.

بیشتر بدانید …

محصولات زعفران ایران

زعفران پوشال

زعفران ارزان (کم کیفیت)

زعفران نگین

چای زعفران

زعفران سرگل

اسپری زعفران

:: ما قیمت و کیفیت زعفران ارائه شده را تضمین میکنیم ::

پیشگام در عرضه بهترین و مناسبترین قیمت در عرضه زعفران ایرانی


تامین کننده بهترین انواع زعفران و فراوردهای زعفران ایرانی


ارائه بالاترین کیفیت زعفران ایرانی به مشتریان .

اخبار و رویدادهای مهم

RSS روزنامه دنیای اقتصاد | پرمخاطب ترین روزنامه اقتصادی کشور

 • توضیحاتی درباره لباس فرم دانش‌ آموزان مرداد ۲۵, ۱۳۹۹
  مدیرکل دفتر انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش گفت: طبق آیین نامه اجرایی مدرسه، تصمیم گیری درباره لباس فرم با شورای مدرسه است.
 • سیدعباس موسوی سفیر ایران در آذربایجان شد مرداد ۲۵, ۱۳۹۹
  سید عباس موسوی که در حال حاضر به عنوان سخنگوی وزارت خارجه مشغول به کار است به عنوان سفیر ایران در جمهوری آذربایجان منصوب شد و قرار است جانشین وی در سمت سخنگویی نیز به طور رسمی معرفی شود.

RSS روزنامه دنیای اقتصاد | پرمخاطب ترین روزنامه اقتصادی کشور

 • اما و اگرهای بازار روانکارها مرداد ۲۴, ۱۳۹۹
  هفته‌های گذشته روغن پایه به‌عنوان یکی از کالاهای اصلی در بازار روانکار بسیار بر سر زبان‌ها بود. تا آنجا که مسوولان با هدف حمایت از تولید و عرضه این محصول در بازار داخلی طی اعلام نظرهای متعدد اقدام به ارائه راهکارهای گوناگونی برای مدیریت بازار کردند. تعیین (حداقل) کف عرضه در بورس کالا، تعیین قیمت […]
 • افزایش دشواری‌های تولید در صنایع تکمیلی مرداد ۲۴, ۱۳۹۹
  افزایش بهای نیمایی ارز به استمرار رشد قیمت‌ها در بورس کالا منجر شده آن هم در شرایطی که نرخ‌های فعلی را می‌توان یک رکورد تاریخی قیمتی در بازار پلیمرها در نظر گرفت. همچنین کاهش حجم عرضه‌ها در کنار افت حجم تقاضا نیز داد و ستد پلیمرها را به کمترین میزان از فروردین‌ماه سال جاری تاکنون […]